Zapraszamy na 8 edycję targów BEAUTY FORUM & SPA, która odbędzie się 23-24.09.2017 r. Targi BEAUTY FORUM & SPA 2017 otwierają sezon jesienno-zimowy.

Targi BEAUTY FORUM & SPA to impreza targowa skierowana do profesjonalistów z branży kosmetycznej jak kosmetyczki, kosmetolodzy, właściciele salonów kosmetycznych i SPA. Jest to jedna z nielicznych imprez kosmetycznych, która z roku na rok bije rekordy. Targi BEAUTY FORUM & SPA to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi.

Targi BEAUTY FORUM & SPA to doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy oraz niewyczerpane źródło informacji. Dwa dni targów to bogaty program seminariów prowadzonych przez znanych i cenionych profesjonalistów.

W tej edycji targów BEAUTY FORUM & SPA można będzie wziąć udział w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym IFC oraz w Międzynarodowym Kongresie Pielęgnacji Stóp i Podologii.

W trakcie tegorocznych targów BEAUTY FORUM & SPA odbędą się również liczne mistrzostwa i konkursy: Mistrzostwa FacePainting Trophy, Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego Black & White, Mistrzostwa Przedłużania Rzęs oraz Finał Konkursu wSPAniałe miejsce na mapie urody.

Zachęcamy do udziału w tym niezwykle ważnym wydarzeniu z branży urodowej. Zapewne każdy wyjedzie z targów BEAUTY FORUM & SPA z bagażem nowych i ciekawych doświadczeń.

Więcej informacji na stronie organizatora: BEAUTY FORUM & SPA 2017

1 comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*